Contact

Vakcollege Hillegersberg
Argonautenweg 13
3054 RP Rotterdam
Tel. 010-7527175
info@vakcollegehillegersberg.nl
IBAN: NL31 ABNA 0552 2870 59

Hieronder de e-mailadressen van de vakdocenten:

 

Theater / Do-blokken:
Mevr. Lozica (ALO), alozica@lmc-vo.nl

Economie / Natuur Scheikunde:
Dhr. Baldew (BAD), abaldew@lmc-vo.nl

Economie / wiskunde:
Dhr. van Houten (HOA), avhouten@lmc-vo.nl

Wiskunde / Taal en Rekenen op niveau:
Mevr. de Koning (IDK), idekoning@lmc-vo.nl

Taal en rekenen op niveau:
Mevr. Stolk (DST), dstolk@lmc-vo.nl

Wiskunde:
Mevr. Slinger (PSL), pslinger@lmc-vo.nl    

Techniek / Do-blokken / Profieldelen D&P:
Dhr. Riegman (RIE), eriegman@lmc-vo.nl

Techniek / Do-blokken:
Dhr. de Prez (PDE), pdeprez@lmc-vo.nl

Do-blokken / Beroepsgerichte keuzevakken:
Mevr. van der Wel (WEL), mvdwel@lmc-vo.nl
Mevr. de Bruijne (KBR), knolles@lmc-vo.nl

Do-blokken / Profieldelen D&P / Beroepsgerichte keuzevakken:
Mevr. van Baalen (HBA), hmuis@lmc-vo.nl

Lichamelijke opvoeding / Do-blokken / Profieldelen D&P:
Dhr. Poots (BPO), bpoots@lmc-vo.nl
Dhr. van Splunter (MVS), mvansplunter@lmc-vo.nl

Biologie / Do-blokken:
Dhr. Kamperman (KAR), rkamperman@lmc-vo.nl

Biologie:
Mevr. Mollinga (MOD), dmollinga@lmc-vo.nl 

Lichamelijke opvoeding / Do-blokken / Beroepsgerichte keuzevakken:
Dhr. Oord (MEO), moord@lmc-vo.nl

Lichamelijke opvoeding:
Dhr. van Dijk (DYK), mvdijk@lmc-vo.nl

Profieldelen D&P:
Dhr. Petersen (PED), epetersen@lmc-vo.nl

Nederlands:
Dhr. Boudazra (FBO), fboudazra@lmc-vo.nl
Mevr. Thomas (THO),  cthomas@lmc-vo.nl

Nederlands / Engels:
Mevr. van Sluijs (MSL), mvansluijs@lmc-vo.nl

Engels:
Dhr. Liebeek (LIE), rliebeek@lmc-vo.nl
Mevr. de Graaf (SGR), sdegraaf1@lmc-vo.nl

Mens & Maatschappij en Maatschappijleer:
Dhr. Broeders (BRJ), jbroeders@lmc-vo.nl

Mens & Maatschappij:
Mevr. Tozlu (TOZ), ntozlu@lmc-vo.nl
Dhr. Filius (YFI), yfilius@lmc-vo.nl

Terug